Premaľujte si kachličky | xFarby

Farby, laky, spreje, tmely, maliarske náradie za rozumné ceny

Naši odborníci Vám poradia (Po-Pia: 8:00-17:00)

Premaľujte si kachličky

Autor: Sopková Terézia | Publikovaný: 28.10.2022

Náter Luja Ceramic Tiles od výrobcu Tikkurila je produktom 2v1, pretože kombinuje základný a vrchný náter. Nie je teda potrebný žiaden ďalší produkt. Náter je ideálny na jednoduché prerábky – maľovanie obkladu v kúpeľni, kuchyni a v ďalších miestnostiach v interiéri. Poskytuje odolnosť na stenách vo vlhkých aj suchých priestoroch, tiež na podlahách v suchých miestnostiach, ako je kuchyňa alebo toaleta. 

undefined undefined

Maľovanie kachličiek je rýchlou, lacnou, udržateľnou a efektívnou metódou na zmenu interiéru. Výhodou je aj to, že odpadá nutnosť rozsiahlej rekonštrukcie. Výrobca Tikkurila kladie dôraz na životné prostredie a preto je obal náteru 100% recyklovateľný a čiastočne vyrobený z recyklovaného plastu. er Luja Ceramic Tiles poskytuje skvelú priľnavosť k obkladom, aplikuje sa pomocou valčeka alebo štetca. Výdatnosť je 10-12 m²/l. Povrch je suchý na dotyk po dvoch hodinách a ďalšiu vrstvu možno aplikovať po 16 hodinách. Najlepší výsledok sa dosiahne nanesením minimálne dvoch vrstiev. 

undefined

Výsledný efekt je polomatný. Povrch sa stáva odolným voči studenej a horúcej vode, šampónom, rôznym škvrnám a čistiacim prostriedkom a ľahko sa udržiava čistý. 

undefined undefined

Farebná škála odtieňov náteru Luja Ceramic Tiles je široká, náter možno natónovať do tisícok odtieňov, čo umožňuje dokonale zladiť obklad so zvyškom nábytku a zariadenia v interiéri. Náter je dostupný v baleniach 0,9l a 2,7l.  

undefined

Predajne
Obchodné centrum Turiec
036 01 Martin-Záturčie (oproti OBI)
Rožňavská 1 (centrum R1)
831 04 Bratislava
Copyright © 2023, xfarby.sk