Farby, laky, spreje, tmely, maliarske náradie za rozumné ceny

Naši odborníci Vám poradia (Po-Pia: 8:00-17:00)

Farba roku 2023: V413 Rosy Moment

Autor: Sopková Terézia | Publikovaný: 25.01.2023

Spoločnosť Tikkurila každý rok vyhlasuje farbu roka. Pre rok 2023 je to odtieň V413 Rosy Moment, ktorý evokuje spolupatričnosť a empatiu. Vyskúšajte túto jemnú farbu v akomkoľvek priestore, kde chcete vytvoriť príjemnú atmosféru. 

 

undefined

Rosy Moment je univerzálny odtieň, ktorý môžete použiť kdekoľvek vo vašej domácnosti. Či už na malých plochách alebo na celých stenách. Odtieň pripomína ružové zlato, ale s jemným a tlmeným tónom. 

 

Tikkurila vytvorila špeciálnu podpornú kolekciu odtieňov Color Now 2023. Paleta odtieňov je starostlivo vytvorená tak, aby odtiene vyzdvihli farbu roka a zároveň aby boli navzájom ľahko
kombinovateľné. Kolekcia Color Now 2023 pozostáva zo svetlých a jemných odtieňov, tiež sýtych tónov a tmavých akcentov. Nájdete tu jemnú béžovú Y406 Riviera, žiarivú a chladnú ružovú H320 Magnolia, intenzívnu žltú J392 Wax, zemitá hnedú L478 Kestrel, baklažánovú X501 Aubergine, machovú zelenú M449 Grotto, tlmenú tyrkysovú S440 Silk Road a tlmenú bledozelenú X447 Sea Smoke. 

undefined

Táto všestranná paleta vám umožňuje vytvárať rôzne atmosféry: výberom určitých farieb môžete vytvoriť buď studenú škandinávsku alebo trendovú a prekvapivú atmosféru. Nebojte sa pohrať s proporciami farieb a skombinovať studené a teplé tóny – variácia vytvára prvok prekvapenia a robí štýl pútavým. Ak váhate s pridaním farby, začnite v malom: namaľujte kus nábytku, dvere alebo malú akcentovú stenu.  

 Krása domáceho interiéru je v tom, že sa neustále vyvíja a mení. Farby vo vašom dome vyžarujú emócie a zážitky prežitého života.  

Zdieľať
Copyright © 2023, xfarby.sk