Pridajte iskru vianočným ozdobám s Taikou | xFarby

Pridajte iskru vianočným ozdobám s Taikou

Autor: Reková Jana | Publikovaný: 10.12.2021

Neodmysliteľnou súčasťou Vianoc sú okrem darčekov aj vianočné dekorácie. Práve tie vám pomôžu navodiť tú pravú sviatočnú atmosféru. Prebuďte v sebe tvorivosť a vyrobte si originálne vianočné ozdoby. 

Taika Pearl Paint

Magické ozdoby, jemne trblietavé alebo luxusne žiariace si hravo zvládnete vytvoriť s Taika perleťovou farbou. Je to vodouriediteľná, nepriehľadná, akrylátová farba, ktorá vytvára perleťový efekt. Vhodná je na drevené i kovové povrchy pričom správne osvetlenie dokáže zvýrazniť impozantnosť efektu. Jasné a perleťové odtiene dosiahnete zo striebornej bázy Taika Pearl Paint a teplé a korenisté odtiene zo zlatej bázy.

Magické vianočné gule

Máte doma staršie už opotrebované vianočné gule? Vyskúšajte ich nafarbiť Taikou. Stačí len jednoducho uchopiť guľu za stopku a ponoriť ju úplne do farby. Jednolitrová plechovka je dostatočne veľká pre malé aj stredne veľké gule. Potom už len stačí vianočnú guľu vytiahnuť z plechovky, nechať prebytočnú farbu odkvapkať a počkať kým farba úplne vyschne. Vynovené vianočné gule môžete napríklad zavesiť na šúru na bielizeň. Nezabudnite však pod nich podložiť papier. Čas od času starostlivo utrite kvapky farby na spodnej časti ozdoby, inak na nej vzniknú hrudky. Vaše nové vianočné gule budú dokonale suché a pripravené na použitie v priebehu niekoľkých hodín.

undefined

Ručne zdobené pohľadnice

Skrášlite Vianoce aj svojej rodine a známym. Pošlite im ručne zdobené pohľadnice. Malé, 0,225 litrové plechovky s Taikou sú ideálne na zdobenie a vyfarbovanie. Stačí si len vybrať tvar, ktorý chcete na pohľadnicu pridať a obkresliť ho vodeodolnou fixkou. Vzor potom, jemným bodkovaním s malým množstvom farby, vyfarbite štetcom.

undefined

Kúzelné šišky

Ak chcete byť tieto Vianoce skutočne trendy, siahnite po drevených dekoráciách. Tento rok je totiž najžiadanejší retro dizajn a prírodný štýl. Vyberte sa na prechádzku a pozbierajte borovicové alebo smrekové šišky. Na vyrobenie vianočných dekorácii sú priam stvorené. Potom vám už stačí len Taika v rôznych odtieňoch, štetce a ďalší postup už závisí len od vašej fantázie a zručností. Nezabudnite tiež, ozdobám vytvoriť aj úchytky. Použiť môžete niť alebo tenký drôtik, s ktorým sa veľmi dobre pracuje a na stromčeku nebudú pôsobiť rušivo. 

Hoci najkrajšie obdobie roka býva často hektické, nezabudnite, že Vianoce sú predovšetkým obdobím radosti. Vyzdobte si preto svoju domácnosť tak, aby prinášala radosť vám i vašim blízkym.

undefined

Predajne
Obchodné centrum Turiec
036 01 Martin-Záturčie (oproti OBI)
Rožňavská 1 (centrum R1)
831 04 Bratislava
Copyright © 2022, xfarby.sk